1. Termin spotkań

Proponujemy wcześniejsze umówienie spotkania, tak by wybrać dogodny termin. Umówić można się telefonicznie, osobiście w salonie, za pośrednictwem adresu mailowego, czy portali społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook. Jeśli chcesz nas odwiedzić w sobotę – warto co najmniej tydzień wcześniej się zapisać. Sobota jest dniem, w którym odwiedza nas najwięcej klientek. Bardzo prosimy o punktualność - spóźnienie może oznaczać nieco krótszy czas na mierzenie sukien, ze względu na kolejne umówione osoby. Jeśli nie możesz przyjść na spotkanie – prosimy o wcześniejszą rezygnację z terminu. Istnieje także możliwość umówienia się na wizytę poza godzinami otwarcia salonu.

2. Zaplanuj swój budżet

Rozpietość cenowa jest spora - suknie są w przedziale od 3000 – 7000zł przy zamówieniu nowej, szytej na wymiar sukni. Można także zakupić suknie z ekspozycji salonej – tutaj ceny zaczynają się od 1500zł. Mamy duży asortyment sukien, dlatego jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań. Suknia ślubna ma być suknią Twoich marzeń, w której będziesz czuć się piękna, wyjątkowa i idealna.

3. Czas trwania wizyty.

Zwykle wizyta trwa około jednej godziny. W miarę możliwości i potrzeb Panny Młodej wydłużamy czas wizyty (jeśli nie mamy umówionej innej klientki na ten czas). Jeśli czasu na podjęcie decyzji potrzebujesz więcej – zawsze możesz umówić się na kolejną wizytę w naszym salonie. Wizyty są bezpłatne.

4. Pierwsza wizyta.

Podczas mierzenie możesz mieć ze sobą swoich bliskich. Zawsze na początku pytamy o Twoją wizję wymarzonej sukni ślubnej. Możesz mieć ze sobą zdjęcia modeli znalezionych w internecie, czy też po prostu nam opisać tę suknie. Zawsze mów nam otwarcie i szczerze co w danym modelu Ci się podoba, a co zupełnie nie. Dzięki temu nasze konsultantki będą mogły znaleźć idealną suknie dla Ciebie. Pozwól też nam założyć suknie, które na wieszaku czy manekinie nie do końca Ci się podobają. Suknia na osobie zawsze wygląda inaczej. Pamiętaj – to jest Twój dzień i Twoja wymarzona suknia. Przygotowując się do wizyty, załóż wygodną, komfortową bieliznę, najlepiej cielistą. Tak byś czuła się komfortowo. Wszystkie suknie zakładać Ci będą nasze konsultantki. Możesz wziąć ze sobą swoje buty, które założysz do mierzenia sukien. Przymiarki są bezpłatne.

5. Podpisanie umowy

Jeżeli podejmiesz decyzję o wyborze swojej wymorzonej sukni ślubnej to wówczas podpisujesz umowę zakupu. Przy podpisaniu wpłacasz zadatek (w zależności od sukni jest to kwota 1500zł lub 2000zł). Drugą część kwoty wpłacasz przy pierwszej przymiarce. W cenę sukni uwzględnione są poprawki. Przy zakupie sukni poekspozycyjnej w cenę wliczone są poprawki krawieckie (dopasowanie) i czyszczenie sukni. Poprawki mające na celu spore zmodyfikowanie modelu (np. doszycie dodatkowych warstw tiulu, zmiana całej spódnicy) jest dodatkowo płatna - jednak są to ceny głównie za materiały potrzebne do zmiany. Wszystko to ustalamy na przymiarce lub już przy podpisaniu umowy.

6. Pierwsza przymiarka

Pierwsza przymiarka już uszytej pod podane wymiary sukni jest około 1-1,5 miesiąca przed ślubem. Wtedy też dobieramy dodatki do sukni takie jak biżuteria czy welon. Na pierwszą przymiarkę Panna Młoda powinna przynieść ze sobą: buty i bieliznę ślubną (głównie biustonosz, jeśli suknia wymaga założenia osobnego biustonosza). Przymiarki zwykle są 2, maksymalnie 3. Odbywają się z krawcową, która specjalizuje się w dopasowywaniu sukien ślubnych i ma wieloletnie doświadczenie. Datę odbioru sukni Panna Młoda ustala z panią krawcową - sugerujemy tu, by był to czas nie dłuższy niż 2 tygodnie przed terminem ceremonii. Podczas odbioru suknia jest jeszcze przymierzana i ewentualne poprawki są robione na miejscu lub suknia jest do odbioru dnia następnego.